O nas – kalkulator-oc-ac.auto.pl

Właścicielem Kalkulatora OC AC Auto jest rankomat.pl. To największa w Polsce internetowa porównywarka ubezpieczeń OC i AC, która od 15 lat pomaga kierowcom w wyborze najlepszego ubezpieczenia samochodu. Z pomocą naszego kalkulatora OC i AC już ponad 2 mln osób znalazło najkorzystniejszą i najtańszą polisę.

Poświęć zaledwie kilka minut na wypełnienie formularza naszego kalkulatora. W zamian otrzymasz nawet kilkadziesiąt propozycji ubezpieczenia Twojego samochodu.

Każdego dnia nasz zespół ekspertów wspiera kierowców podczas zakupu ubezpieczenia samochodu. Poznaj nas bliżej.

Stefania Stuglik
Stefania Stuglik
Zgłębia tajniki wiedzy o ubezpieczeniach komunikacyjnych od 2012 roku i na tym obszarze już prawie nic nie może jej zaskoczyć. Prawie, bo zawsze jest coś, co zmotywuje do lektury przepisów prawa i nie pozwoli popaść w rutynę. Na co dzień podpowiada kierowcom jaka polisa zapewni im bezpieczeństwo na drodze oraz analizuje zmiany na rynku ubezpieczeń. Po pracy preferuje wyciszenie umysłu na górskiej wyprawie, odkrywa też Polskę na nowo i odwiedza wyjątkowe miejsca, nieskalane przez tłumy turystów...
Natalia Tokarczyk-Jarocka
Natalia Tokarczyk-Jarocka
Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych, na co dzień stara się w przystępny sposób wyjaśniać czytelnikom zawiłe kwestie i przepisy prawne w różnych obszarach. Zawodowo pracuje ze słowami od 13 lat, czerpiąc satysfakcję z odkrywania ich kolejnych tajników. W języku najbardziej ceni sobie jego plastyczność, użytkowość i fakt, że można zrobić z nim właściwie wszystko, mając odpowiedni warsztat..
Michalina Miotk
Michalina Miotk
W tematyce finansów i ubezpieczeń czuje się najpewniej. Ukończyła Uniwersytet Gdański. Dziennikarzem i autorem jest od 2010 roku. Pisze artykuły eksperckie dla największych portali w polskim Internecie. Humor poprawia jej dobra herbata i nastrojowa płyta.

Czym się zajmujemy?

Zespół naszej porównywarki tworzy ponad 200 profesjonalnych doradców. Dla Twojej wygody uruchomiliśmy kalkulator OC AC online oraz pomoc telefoniczną i mailową. Możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów na każdym etapie wyboru i zakupu ubezpieczenia Twojego samochodu. Z nami znajdziesz najtańszą na rynku polisę, z możliwie najszerszym zakresem ochrony. Chcesz kupić OC i AC przez Internet? Po wypełnieniu intuicyjnego formularza otrzymasz kilkadziesiąt ofert od kilkunastu najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych. Trudno Ci się zdecydować na jedną z propozycji ubezpieczenia? Zadzwoń do nas lub poproś o kontakt jednego z naszych Agentów – pomożemy Ci w podjęciu optymalnej decyzji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Dane, które nam przekazujesz, są zabezpieczone za pomocą zaawansowanego systemu informatycznego i szyfrowania protokołem SSL. Baza danych naszych Klientów została zarejestrowana w biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 
Ekspercka wiedza
Ekspercka wiedza
Kalkulator OC AC Auto zatrudnia doświadczonych ekspertów ds. ubezpieczeń komunikacyjnych. Użytkownikom naszej porównywarki dostarczamy wyłącznie aktualną i zgodną z przepisami prawa wiedzę na temat rynku OC i AC oraz cen polis.
Analiza rynku
Analiza rynku
Nasi eksperci codziennie śledzą zmiany w przepisach dla kierowców i analizują ceny ubezpieczeń samochodu, proponowane przez największych w Polsce ubezpieczycieli. Dzięki temu możemy służyć Ci cenną radą i zaoferować najkorzystniejszą polisę.
Doświadczenie
Doświadczenie
Kalkulator OC AC Auto należy do rankomat.pl - jednej z pierwszych i jednocześnie największej porównywarki ubezpieczeń w Polsce. Pomagamy Polakom w wyborze najlepszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia auta już od 2008 roku.
Wsparcie
Wsparcie
Wspieramy naszych Klientów z pomocą zespołu 200 profesjonalnych doradców. Sprawdzone i aktualne informacje o cenach OC i AC oraz sytuacji na rynku ubezpieczeń dostarczamy Wam telefonicznie, mailowo oraz w naszych poradnikach.
Poufność
Poufność
Nie musisz obawiać się o swoje dane osobowe oraz pozostałe informacje przekazane nam podczas kalkulacji składki OC AC. Przesyłamy je wyłącznie do współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.