Kalkulatory Towarzystw Ubezpieczeń

[Głosów:2    Średnia:5/5]

W poszukiwaniu najlepszego kalkulatora oc i ac.

Każde poważniejsze towarzystwo posiada kilka kanałów sprzedaży. W praktyce oznacza to, że nie tylko łatwo spotkać się z przedstawicielem danego ubezpieczyciela, ale można też wybrać mniej tradycyjne formy kontaktu jak np. telefon czy internet. Daje to możliwość dotarcia do różnych klientów, zarówno tych, którzy nie dopuszczają innego sposobu zawierania umowy ubezpieczenia, jak tylko tradycyjne podpisywanie dokumentów oraz tych dużo bardziej liberalnych, którzy aby ubezpieczyć swój samochód potrzebują jedynie komputera z dostępem do internetu.

Obecnie ze względu na postęp techniczny coraz bardziej zwiększa się liczba osób, dla których ogromną zaletą jest możliwość kupienia polisy bez konieczności wychodzenia z domu. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi, wiele towarzystw na swoich stronach umieściło kalkulatory OC i AC. Dzięki nim każdy klient może sam obliczyć dla swojego samochodu cenę ubezpieczenia, a jeżeli uzna ofertę za korzystną zakupić taką polisę.

Kalkulatory towarzystw

Ponieważ każdy ubezpieczyciel zwraca uwagę na trochę inne parametry przy liczeniu składki, poszczególne kalkulatory mogą się różnić między sobą. Dzięki dokładnemu opisowi i poukładaniu towarzystwa w kolejności alfabetycznej, łatwo sprawdzić jak dana firma ułożyła swoje pytania i co będzie potrzebne, aby prawidłowo na nie odpowiedzieć. Wszystko zawarte jest w jednym miejscu i łatwo dostępne.

W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć na pytania zamieszczone na formularzu, takie jak np. rodzaj samochodu, marka, pojemność silnika, wiek właściciele, dane współwłaścicieli, posiadane zniżki na ubezpieczenie, itp. Poszczególne formularze mogą się trochę od siebie różnić, jednak mają bardzo dużo wspólnych pytań. Następnie podane przez dane specjalny program odczytuje, analizuje, porównuje z taryfikatorem i podaje wynik swojej pracy w postaci gotowej propozycji ubezpieczeniowej.

Kalkulatory poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych w naszym kalkulatorze oc/ac.

Już samo korzystanie z kalkulatorów internetowych daje wiele oszczędności przy szukaniu i zawieraniu ubezpieczenia. Jednak, aby czas oszczędzić maksymalnie i przede wszystkim porównać propozycja z różnych towarzystw, nie tylko przy szukaniu OC, ale i AC, można użyć wspólnego dla ubezpieczycieli kalkulatora www.kalkulator-oc-ac.auto.pl. Zawiera on pytania każdego z ubezpieczycieli zawarte na jednym formularzu, dlatego też wypełnia się go tylko raz i po przeliczeniu wszystkich podanych danych, system przedstawia oferty w formie zestawienia. Łatwo dzięki temu zobaczyć, która oferta jest najkorzystniejsza, najtańsza lub o najlepszym zakresie. Dodatkowo po kliknięciu w propozycję można dokładnie zobaczyć jej szczegóły. Jeżeli jakieś rozwiązanie wyda się interesujące, można również dokonać zakupu.

Dodaj komentarz

© 2017 Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.