Kalkulator OC AC Gefion Insurance

Skuteczne wypowiedzenie umowy w Gefion

Chcesz szybko wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Gefion?

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!
Użyj poniższego przycisku lub wydrukuj czysty wzór wypowiedzenia, który znajdziesz tutaj.

Otrzymany dokument wyślij, korzystając z jednej z poniższych metod:

Pocztą na adres: Polins Sp. z o.o., ul. Gabriela Narutowicza 18, 99-320 Żychlin, Polska lub mailem na adres: wnioski@polins.pl. Uwaga! Masz polisę Gefion kupioną przez Internet bądź u Agenta? Zadzwoń jak najszybciej na infolinię rankomat.pl pod nr. 22 270 00 36, aby uzyskać bezpłatną pomoc w związku z zaprzestaniem sprzedaży i odnowień polis Gefion. Działalność biznesowa firmy Gefion Insurance A/S została wstrzymana. Oznacza to, że polisy tego towarzystwa ubezpieczeniowego nie będą sprzedawane i wznawiane. Tym samym umowy zawarte z Ubezpieczycielem nie zostaną przedłużone.

W związku z zaistniałą sytuacją rankomat.pl uruchomił dedykowaną infolinię, na której mogą Państwo uzyskać pomoc dotyczącą zaistniałej sytuacji i możliwych scenariuszy jej rozwoju. Infolinia dostępna jest w godzinach: poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00 pod numerem telefonu 22 270 00 36.

Po godzinach pracy infolinii prosimy o kontakt mailowy pod adresem: obsluga@rankomat.pl

Stanowisko w tej sprawie zajęła już Komisja Nadzoru Finansowego.

Sprawdź komunikat

Poniżej znajduje się także pismo polskiego przedstawiciela firmy Gefion. Polins sp. z o. o. potwierdza w nim wstrzymanie wznowień polis oraz sprzedaży nowych.

Pismo przedstawiciela

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie. Bez tego podpisu towarzystwo ubezpieczeniowe nie zaakceptuje wysłanego wypowiedzenia.

Duńskie towarzystwo Gefion Insurance z powodzeniem działa na rynku ubezpieczeń w Danii, Niemczech, Wielkiej Brytanii Estonii oraz na Litwie i Łotwie. Firma Gefion wprowadziła od niedawna ofertę ubezpieczeń również dla właścicieli pojazdów w Polsce.

Obecnie Gefion Insurance proponuje ubezpieczenia komunikacyjne:

Gefion nie oferuje klientom Kalkulatora OC i AC on-line

Właściciele pojazdów zarejestrowanych w Polsce nie mają obecnie możliwości sprawdzenia wysokości składki bezpośrednio w towarzystwie Gefion. Ubezpieczyciel działa we współpracy z multiagencjami stacjonarnymi oraz internetowymi.

Szczegółowe wyliczenie propozycji ubezpieczenia w Gefion otrzymasz za pośrednictwem naszej porównywarki OC AC. W ten sposób zapoznasz się z ofertą nie tylko tego towarzystwa, ale również kilkunastu innych ubezpieczycieli i zyskasz możliwość wyboru najtańszej i najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia Twojego pojazdu.

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2024 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)