Kalkulator OC AC Warta

logoTowarzystwo ubezpieczeniowe Warta ma długą historię – to jedna z najstarszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Czy ubezpieczyciel idzie z duchem czasu i pozwala kierowcom kupić polisy komunikacyjne przez internet? Jak prezentuje się aktualna oferta Warty?

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Jak działa kalkulator OC i AC Warta?

Przez długi czas Warta prowadziła dystrybucję produktów ubezpieczeniowych w tradycyjny sposób – w punktach sprzedaży i przez sieć agentów. Po przebudowie swojej strony internetowej ubezpieczyciel znalazł na niej miejsce na intuicyjny w obsłudze kalkulator OC/AC. Dzięki temu Warta umożliwia obecnie zakup ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet.

Jak działa kalkulator OC/AC Warta? Został on przygotowany w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć czas potrzebny na udzielenie odpowiedzi niezbędnych do obliczenia składki. Aby poznać propozycję ubezpieczyciela, konieczne jest wykonanie 6 kroków.

Kalkulator OC/AC Warta w 6 krokach:

Krok 1 – numer rejestracyjny i data urodzenia właściciela. To dwie informacje, które można podać już na głównej stronie internetowej. W ten sposób automatycznie zostanie uzupełniona część pól dotyczących pojazdu.

Kalkulator Warta 1

Krok 2 – pojazd i właściciel. Konieczne jest wskazanie wersji pojazdu i podanie aktualnego przebiegu. W tym punkcie ubezpieczyciel wymaga też informacji o kierowcy. Aby mogła zostać uwzględniona historia ubezpieczenia i zniżki, Warta rekomenduje użytkownikom podanie numeru PESEL.

Krok 3 – oferta. Warta na podstawie udzielonych przez kierowcę odpowiedzi prezentuje swoje propozycje. Pakiety różnią się m.in. sumami ubezpieczenia.

 

Kalkulator Warta 2

 

Krok 4 – dodatkowa ochrona. Na tym etapie można wybrać dodatkowe ubezpieczenia. Przykładem może być NNW Bezpieczna Rodzina, Auto Szyby czy Opony Assistance. Na plus trzeba zaliczyć uwzględnienie przez ubezpieczyciela krótkiej informacji o zapewnianych świadczeniach.

Krok 5 – dane do polisy. Po wyborze pakietu od Warty należy jeszcze podać dane, które znajdą się w umowie.

Krok 6 – płatność i polisa. To ostatni krok – pozostaje zapłacić za wybrany pakiet ubezpieczeń, aby ochrona zaczęła obowiązywać od wskazanego dnia.

Czy Warta oferuje zakup ubezpieczeń online?

Tak, Warta wdrożyła rozwiązania, dzięki którym klienci mogą kupić polisę bez kontaktowania się z agentem. Jednocześnie ubezpieczyciel nie zrezygnował z dotychczas wypracowanych rozwiązań – ubezpieczenia komunikacyjne w dalszym ciągu można kupić u agenta. Na stronie internetowej firmy znajduje się wyszukiwarka agentów współpracujących z Wartą. Wystarczy podać miasto lub kod pocztowy oraz wybrać rodzaj ubezpieczenia. W odpowiedzi użytkownik otrzyma listę adresów.

Potrzebujesz pomocy – chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych produktach? Skontaktuj się telefonicznie z działem obsługi. Infolinia działa pod numerem 502 308 308, a pracownicy zajmujący się obsługą i ofertą pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, a w soboty od 8 do 16. Możesz też wysłać zapytanie, korzystając z formularza.

Kalkulator Warta 3

Jakie ubezpieczenia można kupić przez kalkulator OC/AC Warty?

Warta – jak każda firma posiadająca w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne – sprzedaje obowiązkowe OC. Klienci mogą jednak kupić także inne polisy, zapewniając sobie w ten sposób ochronę na wypadek różnych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne, które można kupić przez stronę internetową Warty

AC✓AC oferowane w formule all risks
✓Stała suma ubezpieczenia
✓Różne opcje, np. naprawa w ASO
Assistance✓Pomoc w różnych sytuacjach podczas podróży
✓4 warianty całorocznego assistance
✓Assistance również w wariancie krótkoterminowym
NNW✓Wsparcie finansowe po wypadku komunikacyjnym, gdy kierowca lub pasażer dozna trwałego uszczerbku
✓Suma ubezpieczenia do 100 000 zł na każdą osobę
Opony Assistance✓Pomoc po uszkodzeniu opony
✓Brak limitów – pomoc jest świadczona wiele razy
✓Holowanie do serwisu, gdy naprawa na miejscu zdarzenia nie jest możliwa
Ubezpieczenie szyb✓Bezgotówkowa naprawa uszkodzonej szyby (z wyłączeniem np. okna dachowego)
✓Gwarancja naprawy na terenie całego kraju
Ekstra 2000✓Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę 2000 zł po kradzieży auta
✓Produkt dostępny z OC lub AC
✓Ochrona w Polsce i za granicą
Oferta aktualna we wrześniu 2022 r.

Czy skorzystanie z kalkulatora OC i AC Warty to gwarancja najlepszej oferty?

Niekoniecznie. Obliczając składkę przez kalkulator OC/AC zamieszczony na stronie Warty, otrzymasz propozycję tylko od tego ubezpieczyciela. Trudno stwierdzić, czy propozycja będzie korzystna bez odniesienia jej do ofert innych ubezpieczycieli. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie przepłacasz, skorzystaj z naszego kalkulatora OC/AC.

Zamieszczony na naszej stronie kalkulator OC/AC pozwala:

  • Poznać propozycje różnych innych ubezpieczycieli.
  • Wybrać najkorzystniejszy pakiet polis lub znaleźć najtańsze OC.
  • Zakupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.

Przygotowany przez nas kalkulator jest przy tym równie intuicyjny w obsłudze co kalkulator OC/AC zamieszczony na stronie internetowej Warty. Przejdź do niego i przekonaj się sam!

Porównaj oferty OC/AC kilkunastu firm

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2023 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)