Kalkulator OC AC MTU

logo mtu24.plMTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń należy do grupy Ergo Hestia. Chcesz poznać ofertę tego ubezpieczyciela? Uzupełnij formularz kalkulatora, który znajduje się na stronie internetowej mtu24.pl. Jakie dane należy podać, aby otrzymać ofertę? Jak prezentują się produkty ubezpieczeniowe Ergo Hestia sprzedawane pod marką MTU?

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Jak działa kalkulator OC i AC mtu24.pl?

Na stronie mtu24.pl można przeczytać, że wyliczenie składki ubezpieczeniowej dla pojazdu zajmuje zaledwie 6 minut. Jeszcze przed udzieleniem odpowiedzi na pytania ubezpieczyciel radzi przygotować dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu – w tych dokumentach znajdują się informacje niezbędne do zaprezentowania oferty.

Obliczanie oferty – kalkulator mtu24.pl:

Krok 1 – wybór wersji pojazdu. Kalkulator został zaprojektowany tak, by być maksymalnie użytecznym dla użytkownika. W pierwszej kolejności należy wybrać ikonę samochodu osobowego/terenowego lub dostawczego. Ubezpieczyciel wymaga też podania standardowych informacji o aucie zgłoszonym do ubezpieczenia, m.in. roku produkcji czy marki i modelu. Część pól jest uzupełniana automatycznie.

kalkulator mtu wybór pojazdu

Krok 2 – dane kierowcy. Użytkownik ma dwie opcje do wyboru – może umożliwić ubezpieczycielowi sprawdzenie danych w bazie UFG lub podać dane samodzielnie. Jak podkreśla ubezpieczyciel, pierwsze rozwiązanie jest korzystniejsze.

Krok 3 – dane kontaktowe i niezbędne zgody. Przed przejściem do etapu wyliczenia składki użytkownik musi pozostawić swój numer telefonu. Po zaznaczeniu wymaganych zgód, na ekranie pojawi się oferta.

Dużym plusem oferty jest jej przejrzystość i możliwość szybkiego dostosowania do własnych potrzeb. Ubezpieczyciel przy każdym oferowanym produkcie zamieszcza też najważniejsze informacje, np. przy assistance pojawia się porównanie dostępnych wariantów, a przy ubezpieczeniu szyb suma ubezpieczenia.

Kalkulator mtu porównanie ofert

Krok 4 – płatność. Po skomponowaniu przez klienta optymalnego pakietu ubezpieczyciel przedstawia propozycję cenową. Składkę można opłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność na dwie raty.

kalkulator mtu płatność

Krok 5 – podanie danych. Kolejnym krokiem jest podanie danych, które muszą znaleźć się w umowie. Ubezpieczyciel wymaga m.in. podania imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i do korespondencji oraz określenia, czy osoba nabywająca polisę jest właścicielem pojazdu. Na tym etapie możliwa jest też zmiana m.in. daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

Krok 6 – finalizacja umowy. Ostatnim krokiem jest płatność za wybrane polisy.

Czy mtu24.pl oferuje zakup ubezpieczeń online?

Marka mtu24.pl pozwala kupić ubezpieczenia komunikacyjne przez internet. Zachęca do tego intuicyjny w obsłudze kalkulator i przejrzysta procedura – zakup polisy zajmuje dosłownie kilka minut. Nie jest to jednak jedyna opcja zakupu produktów ubezpieczeniowych mtu24.pl na odległość.

Ubezpieczenia komunikacyjne oferowane pod marką mtu24.pl można kupić również przez telefon. Sprzedaż polis jest prowadzona pod numerem telefonu +58 558 77 19. Z konsultantem warto też porozmawiać w razie wątpliwości lub aby uzyskać dodatkowe informacje.

Kalkulator OC i AC mtu24.pl – jakie ubezpieczenia można kupić?

Oferta mtu24.pl nie ogranicza się tylko do dwóch najpopularniejszych polis komunikacyjnych, czyli obowiązkowego OC i dodatkowego AC – dostępny jest też szereg innych produktów. Należą do nich: assistance, NNW (kierowcy lub kierowcy i pasażerów) oraz ubezpieczenie szyb.

Najważniejsze informacje o produktach ubezpieczeniowych oferowanych przez internet pod marką mtu24.pl

ProduktKluczowe informacje
OC✓ochrona jest udzielana zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych
✓umowa jest zawierana na okres 12 miesięcy
AC✓ubezpieczenie dostępne jest w dwóch wariantach – AC kradzież i AC pełne (ochrona przed kradzieżą i uszkodzeniami)
✓polisa AC jest oferowana wraz z OC
Assistance✓dostępne są trzy warianty: Assistance po wypadku, Assistance po awarii i wypadku w Polsce oraz Assistance po awarii i wypadku w Europie
✓sumy ubezpieczenia wynoszą odpowiednio: 1000 zł, 10 000 zł i 15 000 zł
✓cena ubezpieczenia assistance zaczyna się od 15 zł
NNW✓produkt jest oferowany w dwóch wariantach: NNW kierowcy i NNW kierowcy i pasażerów
✓suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł (wariant NNW kierowcy) i 15 000 zł (wariant NNW kierowcy i pasażerów)
✓cena ubezpieczenia NNW jest stała – 18 zł dla pierwszego wariantu i 66 zł dla drugiego wariantu
Ubezpieczenie szyb✓suma ubezpieczenia wynosi 5000 zł
✓roczna składka to 120 zł
Oferta ważna we wrześniu 2022 r.

Oblicz składkę OC/AC

Czy kalkulator OC i AC mtu24.pl zapewnia najlepszą ofertę?

Kalkulator zamieszczony na stronie internetowej mtu24.pl pozwala poznać ofertę tej marki. Mimo sporych możliwości dostosowania polisy do swoich potrzeb użytkownik nie pozna jednak propozycji innych ubezpieczycieli. Z tego względu z kalkulatora mtu24.pl korzystają głównie osoby, które już zdecydowały się skorzystać z ochrony oferowanej przez tę markę.

Jak przekonać się, czy oferta mtu24.pl rzeczywiście jest atrakcyjna? Wystarczy skorzystać z kalkulatora OC/AC zamieszczonego na naszej stronie. To sposób, aby:

  • Poznać oferty od różnych ubezpieczycieli, w tym mtu24.pl
  • Szybko i łatwo porównać dostępne propozycje – przy każdym produkcie znajdziesz najważniejsze informacje oraz dokumenty (OWU)
  • Kupić polisę przez internet – bez wychodzenia z domu

Przykład: Pan Maciej z Kazimierza Dolnego jest właścicielem 7-letniego Forda Fiesty – mężczyzna zdecydował się na model z silnikiem o pojemności 1596 cm3. W przeszłości pan Maciej kupował już produkty ubezpieczeniowe oferowane pod marką mtu24.pl i był zadowolony zarówno z oferowanej ochrony, jak i jakości obsługi. Stąd też decyzja o tym, że w tym roku ponownie skorzysta z propozycji mtu24.pl. Do wyboru ma kilkanaście kombinacji ubezpieczeń – kilka przykładowych prezentujemy poniżej.

Porównanie ofert mtu

Oblicz składkę OC/AC kilkunastu firm

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2023 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)