Rankomat.pl – Porównywarka ubezpieczeń nr 1 w Polsce

logo rankomat

Rankomat.pl jest porównywarką online, dzięki której wyszukasz najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, kredyt lub telefon komórkowy. Spośród innych porównywarek wyróżnia się tym, że dostarcza bardzo szeroki zakres produktów. Użytkownicy rankomat.pl w jednym miejscu znajdą i porównają oferty różnego rodzaju usług dostępnych u wielu firm współpracujących. A to z kolei przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Rankomat.pl – porównaj oferty ubezpieczeń i kredytów

Rankomat.pl to nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego znajdziesz i zakupisz:

 • Ubezpieczenie domu i mieszkania – dołącz do 736 tys. osób, które za pomocą wyszukiwarki znalazło najkorzystniejsze ubezpiecznie swojej nieruchomości
 • Polisę na życie – porównywarka zawiera oferty aż 12 towarzystw ubezpieczeniowych
 • Ubezpieczenie OC i AC – 70% kierowców znajduje na rankomat.pl tańsze ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie turystyczne – zapewnisz sobie spokój na wakacjach już za 3,11 zł/dzień
 • Ubezpieczenie zdrowotne i NNW dla dziecka – wypełnienie formularza zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty
 • Rankomat Finanse – tu znajdziesz najtańszy kredyt, konto w banku albo najwyżej oprocentowaną lokatę
 • Telefon komórkowy – wyszukasz najlepszą ofertę telefonu komórkowego w abonamencie albo na kartę

Zaletą porównywarki rankomat.pl jest intuicyjny i prosty w obsłudze interface. Wyszukiwanie najlepszej oferty polega na zaznaczaniu kilku parametrów i wpisaniu najważniejszych informacji. Dlatego cała operacja trwa przysłowiową chwilę, a Ty możesz ją wykonać wszędzie – pijąc poranną kawę, jadąc autobusem do pracy czy pilnując dziecka na placu zabaw. To wszystko dzięki temu, że wyszukiwarka jest dostosowana do wyświetlania na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.

Warto wiedzieć, że poprzez rankomat.pl nie tylko znajdziesz najkorzystniejszą ofertę, ale i możesz ją kupić w 100% online.

Jak porównać ubezpieczenia domu na rankomat.pl?

Kalkulator obliczy cenę ubezpieczenia domu, mieszkania, zabudowań gospodarczych albo nieruchomości w budowie. Możesz ubezpieczyć wyłącznie mury i elementy stałe domu albo dodać ubezpieczenie wyposażenia.

Aby otrzymać oferty kilku towarzystw, wystarczy, że podasz kilka najważniejszych parametrów dotyczących Twojej nieruchomości. Za pomocą suwaka określisz, na jaką kwotę chcesz ubezpieczyć mieszkanie. Propozycje ubezpieczycieli możesz dostać na maila lub za pomocą Messengera – dzięki temu będziesz mógł je przejrzeć i przeanalizować w dogodnej dla siebie chwili.

Jak porównać polisy na życie na rankomat.pl?

Korzystając z kalkulatora online do zakupu polisy na życie, możesz znaleźć najlepszą ofertę już w mniej niż 3 minuty. Podstawowy pakiet ubezpieczenia chroni na wypadek śmierci, ale warto dobrać do niego rozszerzenia np. na wypadek choroby, inwalidztwa lub pobytu w szpitalu.

W formularzu zaznaczasz interesujące Cię opcje, a kalkulator przeliczy składki i wyświetli oferty towarzystw wraz z cenami. Jeden z doradców rankomat.pl skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci szczegóły wybranego wariantu ubezpieczenia na życie. Po rozmowie będziesz mieć czas na zastanowienie i podjęcie decyzji. Ostatni ruch to wybór najkorzystniejszej polisy i dopełnienie wszystkich formalności w 100% online.

Jak porównać ubezpieczenie samochodu na rankomat.pl?

Na rankomat.pl znajdziesz, porównasz i kupisz online ubezpieczenia samochodu, m.in.:

Zasada wyszukiwania najlepszej polisy samochodowej jest taka sama jak przy innych rodzajach ubezpieczeń. Ty podajesz kilka podstawowych parametrów dotyczących swojego auta, a rankomat.pl analizuje oferty ubezpieczycieli i po chwili wyświetla Ci propozycje.

Porównywanie ofert ubezpieczeń samochodowych wskazane jest szczególnie przy polisie OC. Zakres ochrony ubezpieczenia obowiązkowego regulują przepisy prawa i towarzystwa oferują identyczne warunki polisy. Zatem najważniejszym kryterium wyboru jest najniższa cena.

Kup OC już od 280 zł!

Bez wychodzenia z domu
 • Ceny oc w 5 minut
 • Porównaj oferty 14 towarzystw
 • Pomoc 200 agentów
Przejdź do porównywarki

Jak porównać ubezpieczenie turystyczne na rankomat.pl?

Wyszukując najlepsze ubezpieczenie podróżne na rankomat.pl, podajesz w formularzu m.in. kontynent i kraj, do którego się wybierasz, termin oraz cel podróży. Możesz ubezpieczyć się na wyjazd wypoczynkowy, służbowy albo taki, na którym zamierzasz uprawiać sporty ekstremalne, nurkowanie, narciarstwo itd.

Polisa może obejmować wyłącznie koszty leczenia i dodatkową ochronę, np. w razie zgubienia (zniszczenia) bagażu. Dzięki przejrzystym infografikom szybko dowiesz się, co zawiera wyświetlona oferta. Ubezpieczenie podróżne możesz kupić najpóźniej jeden dzień przed terminem wyjazdu.

Jak porównać ubezpieczenie zdrowotne i NNW dla dziecka na rankomat.pl?

Kupując polisę zdrowotną, ubezpieczony zyskuje dostęp do pakietu świadczeń medycznych: konsultacji, badań, rehabilitacji i szczepień. Zakres ubezpieczenia można poznać, klikając przycisk Sprawdź, znajdujący się na wysokości logo wybranego towarzystwa. Składki zaczynają się już od 38 zł miesięcznie, co jest niską ceną, biorąc pod uwagę korzyści z polisy.

NNW szkolne to ochrona finansowa na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń – złamań, zwichnięć, a nawet śmierci dziecka. Opiekun, który chce wykupić ubezpieczenie NNW swojemu podopiecznemu, może to zrobić bez wychodzenia z domu na stronie rankomat.pl.

Jak porównać kredyty na rankomat.pl?

Rankomat Finanse to dedykowana wyszukiwarka do znajdowania najlepszych ofert:

 • kredytów gotówkowych,
 • samochodowych i hipotecznych,
 • pożyczek,
 • lokat,
 • rachunków bankowych.

W kalkulatorze kredytowym wskazujesz, ile chcesz pożyczyć, uzupełniasz informacje dotyczące swojej sytuacji finansowej i wybierasz najkorzystniejszy kredyt spośród zaproponowanych.

Od razu zobaczysz łączną kwotę do spłacenia i wysokość miesięcznej raty. Wszystkie oferty pochodzą od banków, dlatego masz pewność, że są aktualne. Finanse.rankomat.pl pozwoli Ci szybko znaleźć najtańszą pożyczkę i najwyżej oprocentowaną lokatę.

Jak porównać oferty telefonów komórkowych na rankomat.pl?

Porównywarka ofert GSM wyszukuje oferty telefonii komórkowej u polskich operatorów. W 2 minuty porównasz ceny i zakres usługi prawie 700 ofert.

W formularzu zaznaczasz czy poszukujesz telefonu w abonamencie, na kartę, czy w tzw. MIX-ie. Wybierając ofertę z telefonem komórkowym, wskazujesz markę i model poszukiwanego urządzenia. Narzędzie wyświetli Ci oferty operatorów – zobaczysz cenę telefonu, wysokość abonamentu, liczbę minut i SMS-ów w abonamencie, długość kontraktu. Słowem – będziesz miał podane jak na tacy wszystkie istotne parametry, które pomogą Ci zdecydować o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Rankomat.pl – lider porównywarek

Rankomat.pl nieprzerwanie od 2008 r. pomaga znajdować najlepsze oferty ubezpieczeń i produktów finansowych. Porównywarka współpracuje niemal ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Wykorzystując wyszukiwarkę, polisę na życie kupiło aż 1,4 mln osób, a 763 tys. zaoszczędziło na ubezpieczeniu domu lub mieszkania.

Znalezienie najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń trwa średnio od 3 do 7 minut – tyle zajmuje wypełnienie formularzy. Systemy informatyczne rankomat.pl są zintegrowane z systemami towarzystw ubezpieczeniowych i banków, dlatego wyświetlone propozycje z ofertami są zawsze aktualne.

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments