Kalkulator OC AC Axa Direct

AXA_DIRECT_logo15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA. UNIQA to wiodąca marka ubezpieczeniowa w Austrii i jedna z największych grup ubezpieczeniowych, działająca w 18 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Obsługuje aż 10,5 mln klientów. Dzięki połączeniu firm klienci w Polsce otrzymują pełną paletę produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych czy inwestycyjnych. Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Towarzystwo Ubezpieczeń AXA już na samym początku stara się przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta afiszując upust, aż do 20% zniżek za zakup ubezpieczenia online.

Zachęca do skorzystania z Kalkulatora OC i AC poprzez dostarczenie informacji na temat czasu potrzebnego do przeprowadzenia kalkulacji – wystarczy 5 minut, abyś mógł poznać ceny ubezpieczenia dla Twojego auta.

Sprawdź, jakie uzyskasz korzyści decydując się na zawarcie ubezpieczenia OC?

Decydując się na ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC), do każdego pakietu kierowca otrzymuje Assistance Mini i Zieloną Kartę.

Do ubezpieczenia OC możesz dokupić:AXA DIRECT complite frame

W ramach ubezpieczenia Auto Casco (AC) klient decyduje, czy jego ubezpieczenie będzie uwzględniało:

  • kradzież,
  • sposób naprawy auta po szkodzie,
  • jakie części zostaną użyte do naprawy samochodu,
  • czy odszkodowanie zostanie pomniejszone o udziały własne i amortyzację części.

Decydując się na ubezpieczenie AC sam decydujesz o jego zakresie terytorialnym.

Jesteś zainteresowany ubezpieczeniem dodatkowego wyposażenia samochodu, ta usługa dostępna jest jedynie przy zakupie przez telefon.

Na jakich zasadach działa kalkulator OC i AC AXA?

Na stronie kalkulatora AXA zostaniesz poproszony o uzupełnienie formularza, podając informacje:

  • o ubezpieczanym pojeździe,
  • dane kierowcym
  • historii przebiegu ubezpieczenia.

Oblicz składkę OC/AC
Formularz jest przejrzysty, pytania zadawane w sposób prosty a odpowiedzi wybierasz z listy dotyczącej danego pytania. Korzystając z kalkulatora OC i AC nie tylko uzyskujesz możliwość wyboru odpowiedniego ubezpieczenia, którym jesteś zainteresowany, ale przede wszystkim możesz wykupić polisę ubezpieczeniową. Formę płatności ustalasz sam wybierając kartę kredytową, e-Przelewem lub w formie tradycyjnej; przelewem bankowym lub w placówce Poczty Polskiej.

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2023 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)