Kalkulator OC AC Proama

logo proama
Od 2013 r. marka Proama należy do grupy Generali. Jak prezentuje się oferta Proama przygotowana z myślą o kierowcach? Wysokie zniżki za bezszkodowość (70 proc.), Osobisty Doradca i rozbudowana baza produktów – to jej najważniejsze punkty. Dodatkowo klienci mają możliwość wyliczenia składki bez wychodzenia z domu. Dowiedz się, jak działa kalkulator OC/AC Proama.

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Jak skorzystać z kalkulatora OC i AC Proama?

Masz dobre doświadczenia z marką Proama – jej produktami i obsługą posprzedażową? Jeżeli właśnie szukasz ubezpieczenia komunikacyjnego na kolejny rok, możesz wyliczyć i opłacić składkę przez kalkulator OC/AC. Znajdziesz go na stronie internetowej Proama.

Kalkulator OC/AC Proama został zaprojektowany w sposób, który pozwala użytkownikowi szybko zorientować się, czego będą dotyczyły pytania, ponieważ zostały one przypisanie do pięciu sekcji. Dodatkowo zakup polisy odbywa się w zaledwie 4 krokach.

Kalkulator Proama 1

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne przez kalkulator OC/AC Proama w 4 krokach:

Krok 1 – podanie niezbędnych danych. Przez stronę internetową marki Proama można kupić ubezpieczenie dla samochodu osobowego, motocykla i pojazdu ciężarowego do 3,5 tony. Kierowcy zainteresowani ubezpieczeniem innych pojazdów muszą skontaktować się z ubezpieczycielem.

Krok 2 – wybór produktu. Po wyliczeniu składki ubezpieczyciel przedstawia swoje propozycje – do wyboru są pakiety (OC, OC z AC). Dodatkowo Proama proponuje rozszerzenie pakietów o usługi, np. assistance. Przykładowa oferta wygląda jak poniżej.

Kalkulator Proama 2

Krok 3 – dane do polisy. Na tym etapie marka Proama wymaga od klienta podania danych, które będą znajdować się w umowie. Część pól jest uzupełniana automatycznie informacjami z poprzednich kroków – podać trzeba adres zameldowania i adres do korespondencji oraz numer VIN.

Krok 4 – podsumowanie i płatność. Po sprawdzeniu danych pozostaje jeszcze tylko opłacić składkę. Proama proponuje płatność online lub przelew tradycyjny.

Chcesz jedynie zorientować się, ile będzie Cię kosztować ochrona ubezpieczeniowa od marki Proama? Podaj swój adres e-mail – na ten adres ubezpieczyciel wyśle link do kalkulacji oraz Ogólne Warunki Ubezpieczeń.

Czy Proama proponuje zakup ubezpieczeń wyłącznie online?

W ostatnich latach kalkulatory OC/AC są mocno promowane przez firmy ubezpieczeniowe. Powód jest prosty – klient może dokonać zakupu w dowolnym momencie, ubezpieczyciel z kolei nie musi zatrudniać pracowników, którzy będą pomagać w nabyciu polis. Mimo że marka Proama zamieściła na swojej stronie internetowej kalkulator OC/AC, to użytkownicy mogą kupić ubezpieczenie również na inne sposoby.

Inne metody zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez Proama:

  • Przez telefon – wystarczy zamówić bezpłatną rozmowę, pozostawiając swój numer telefonu. Formularz jest tak zbudowany, że możesz określić preferowaną datę i godzinę kontaktu.
  • W punkcie sprzedaży lub u agenta – ich lista również znajduje się na stronie internetowej Proama.

Kalkulator Proama 3

Kalkulator OC i AC Proama – jakie ubezpieczenia można kupić?

Proama ma szeroką ofertę dla kierowców – w jednym miejscu mogą oni kupić zarówno podstawową, jak i dodatkową ochronę ubezpieczeniową. Jakie konkretnie ubezpieczenia proponuje marka Proama? Poniżej pełne zestawienie:

OC✓Podstawowe ubezpieczenie, obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu

✓Zakres ochrony wynika bezpośrednio z ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych
AC


AC mini
AC
✓Naprawa po uszkodzeniu pojazdu oraz odszkodowanie po szkodzie całkowitej czy kradzieży

AC mini:
✓Ubezpieczyciel zapewnia odszkodowanie w razie szkód spowodowanych przez żywioły lub zwierzęta

✓W przypadku bezgotówkowej likwidacji szkody naprawa odbywa się przy użyciu części oryginalnych

✓Ubezpieczyciel nie stosuje amortyzacji
Autoszyby✓Pomoc po uszkodzeniu szyby – ubezpieczenie zapewnia jej naprawę lub wymianę

✓Suma ubezpieczenia do 3 000 zł

✓Dwa warianty ubezpieczenia do wyboru

✓Posiadanie ubezpieczenia przy jednoczesnym korzystaniu z AC mini pozwala chronić zniżki AC
Assistance✓Pomoc w różnych sytuacjach, do których może dojść podczas korzystania z pojazdu

✓Dwa warianty ubezpieczenia do wyboru – Wypadkowy i Midi
NNW w pojeździe i poza pojazdem✓Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie i życie ubezpieczonego

✓Suma ubezpieczenia to 30 000 zł na ubezpieczonego

✓Ochroną mogą zostać objęte również osoby najbliższe właścicielowi pojazdu, np. jego małżonek i dzieci
Rzeczy osobiste w pojeździe✓Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie w razie zniszczenia (uszkodzenia) przez żywioły albo zwierzęta lub kradzieży rzeczy osobistych pozostawionych w pojeździe

✓Dwie sumy ubezpieczenia do wyboru
Oferta ważna we wrześniu 2022 r.

Oblicz składkę OC/AC

Czy kalkulator OC i AC Proama zapewnia najlepszą ofertę?

Kalkulatory OC/AC znajdujące się na stronach internetowych poszczególnych firm ubezpieczeniowych pozwalają poznać ofertę jedynie jednego ubezpieczyciela – bez możliwości porównania jej z innymi. Chcesz się upewnić, że marka Proama ma dla Ciebie najkorzystniejszą propozycję? Skorzystaj z kalkulatora zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

Nasz Kalkulator OC/AC pozwala:

  • Poznać koszt i warunki produktów firmy Proama
  • Porównać otrzymaną ofertę z konkurencją
  • Kupić ubezpieczenia przez internet

Na pytania musisz odpowiedzieć tylko raz, w dowolnym momencie możesz też powrócić do kalkulacji – wystarczy, że podasz adres e-mail, na który wyślemy link. Przejdź do kalkulatora OC/AC i przekonaj się, jakie to proste.

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2024 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)