Kalkulator OC AC Proama

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Towarzystwo ubezpieczeniowe Proama należy do grupy Generali i funkcjonuje oficjalnie na polskim rynku ubezpieczeń od 2012 roku. Swoim potencjalnychm klientom oferuje Osobistego Doradcę, a za bezszkodową jazdę przyznaje do 70% zniżki. Ubezpieczyciel w swojej ofercie posiada ubezpieczenia komunikacyjne – OC i OC+AC, oraz wiele produktów dodatkowych, o których powiemy za chwilę. Warto zwrócić uwagę, że Proama jest laureatem kilku nagród i wyróżnień branżowych, w tym np. certyfikatem „Użyteczna Strona”. Sprawdźmy zatem jak działa Kalkulator OC i AC na stronie ubezpieczyciela.

Jak funkcjonuje Kalkulator OC i AC w Proama?

Otwieramy stronę ubezpieczyciela, która jest czytelna i prosta. Aby obliczyć składkę musimy postępować z godnie z wyznaczonymi krokami. Na samym początku zostajemy poproszeni o wybór zakresu ubezpieczenia ubezpieczenia OC lub OC +AC. Klikając wybrany zakres ubezpieczenia postępujemy według następujących kroków.Pierwszym krokiem zmierzającym do obliczenia składki jest uzupełnienie formularza, w tym miejscu zostajemy poproszeni o uzupełnienie danych samochodu, właściciela oraz pozostałych danych niezbędnych do obliczenia składki.

Dodatkowe ubezpieczenia dobrowolne. Warto wykupić Assistance!

Etap następny to wybór ubezpieczenia, propozycje zostały uszeregowane według następującej kolejności:Proama kalkulator

  • Ubezpieczenie OC,
  • Assistance Wypadkowy obejmujący naprawę na miejscu wypadku,
  • Assistance Wypadkowy obejmujący holowanie,
  • Assistance Wypadkowy obejmujący serwis informacyjny dla kierowców,
  • Zielona Kartę,
  • Zniżki OC.

Decydując się na zawarcie ubezpieczenia AC mamy możliwość wyboru wariantu ubezpieczenia:

  • Wariant Casco ASO
  • Wariant Casco Komfortowy,
  • Wariant Casco Optymalny.

Oblicz składkę OC/AC
Przeglądając poszczególne oferty otrzymamy ceny naszego pakietu ubezpieczeń. Do naszego pakietu możemy dokupić ubezpieczenie NNW chroniące życie i zdrowie kierowcy, oraz pasażerów w wypadkach związanych z ruchem ubezpieczonego pojazdu. Na tym etapie wybramy formę płatności oraz liczbę rat. Decydując się na zawarcie ubezpieczenia zostaniemy poproszeni o podanie danych personalnych oraz adres zameldowania. Na samym dole wyświetli się okienko podsumowujące składkę . Towarzystwo ubezpieczeniowe Proama proponuje dodatkowe 10% zniżki za płatność jednorazową, oraz za zakup ubezpieczenia przez Internet.

Sprawdź w kilka minut jak prezentuje się oferta Proama i czy Tobie również przysłaugują 70% zniżki za bezszkodową jazdę.

Stefania Stuglik

Dodaj komentarz

© 2017 Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.