Kalkulator OC AC InterRisk

interriskTowarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk Vienna Insurance Group należy do firm ubezpieczeniowych, które na swojej stronie internetowej nie przygotowały kalkulatora OC i AC. Brak możliwości sprawdzenia wysokości składki ubezpieczeń komunikacyjnych na stronie InterRisk oznacza, że weryfikację atrakcyjności oferty tej firmy trzeba dzielić na dwa etapy – uzyskanie propozycji OC AC bezpośrednio od ubezpieczyciela, a następnie porównanie jej z ofertami kilkunastu innych firm, dostępnymi w porównywarce ubezpieczeń online.
Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Jak prezentuje się oferta InterRisk dla właścicieli pojazdów?

InterRisk należy do grupy ubezpieczycieli, którzy przygotowali bogatą ofertę dla właścicieli pojazdów. Każdy klient ma możliwość skomponowania własnego pakietu ubezpieczeń i wyboru spośród następujących propozycji:

 • Ubezpieczenie OC. W ramach składki za podstawowe ubezpieczenie komunikacyjne InterRisk proponuje darmowe Assistance Start i Zieloną Kartę.
 • AutoCasco. Do wyboru są dwa warianty, w tym formuła all risk. W cenie ubezpieczyciel zapewnia Assistance Standard i ubezpieczenie bagażu podróżnego.
 • Assistance. Klienci InterRisk mają do wyboru kilka wariantów tego ubezpieczenia. Na swojej stronie internetowej ubezpieczyciel podaje, że jego flota pojazdów zastępczych obejmuje 20 000 pojazdów.
 • NNW. Zapewnia środki po wypadku. Ochroną może zostać objęty zarówno kierowca, jak i pasażerowie.

Powyższa oferta to najpopularniejsze ubezpieczenia komunikacyjne. Do nich InterRisk proponuje też dodatkowe polisy. Należą do nich:

 • InterCasco. W ramach tego ubezpieczenia InteRrisk służy wsparciem w likwidacji szkody wyrządzonej przez sprawcę, który jest ubezpieczony w innej firmie.
 • AutoSzyby. Jak sama nazwa wskazuje, przedmiotem ochrony są szyby samochodowe. Polisę można dokupić zarówno do OC, jak i AC.
 • Ochrona Prawna. W razie sprawy karnej lub wykroczenia dotyczącego ruchu drogowego ubezpieczyciel refunduje koszt zatrudnienia prawnika.
 • Pakiet Asystent po Kradzieży. Ubezpieczyciel po kradzieży pojazdu zapewnia m.in. samochód zastępczy.
 • Pakiet Miejski Parkingowy. Przydarzyły Ci się drobne szkody parkingowe (do kwoty 500 zł)? Nie trzeba ich pokrywać z AC – rozwiązaniem jest właśnie ten produkt z oferty InterRisk.
 • Pakiet Mobilny. To ubezpieczenie przeznaczone dla kierowców, którzy korzystają też z innych środków transportu, np. roweru, deskorolki czy hulajnogi.

Szczegóły produktów ubezpieczeniowych InterRisk są przystępnie wyjaśnione na firmowej stronie internetowej.

Dlaczego InterRisk nie oferuje klientom kalkulatora OC/AC online?

Mimo że oferta InterRisk wybiega poza najpopularniejsze produkty ubezpieczeniowe dla kierowców, to na stronie internetowej tego towarzystwa na próżno szukać kalkulatora OC/AC. Dlaczego ubezpieczyciel nie proponuje klientom tego narzędzia?

Aktualna polityka Grupy, do której należy również InterRisk, przewiduje dystrybucję ubezpieczeń innymi kanałami – z wyłączeniem zakupu przez firmową stronę internetową. Chcesz kupić polisy komunikacyjne od InterRisk? Skontaktuj się z tym ubezpieczycielem telefonicznie.

Kalkulator InterRisk

Jest też inne rozwiązanie – zanim kupisz ubezpieczenie InterRisk porównaj ofertę tej firmy z propozycjami innych ubezpieczycieli, uzyskanymi przez internet. Korzystając z naszej strony internetowej możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Jak porównać ubezpieczenie komunikacyjne InterRisk przez internet?

Nasz kalkulator OC/AC to intuicyjne narzędzie opracowane z myślą o właścicielach samochodów, którzy chcą w jednym miejscu porównać oferty wielu firm ubezpieczeniowych. Użytkownicy naszej porównywarki nie wygenerują wprawdzie za jego pośrednictwem propozycji ubezpieczenia samochodu w firmie InterRisk. Mogą za to dowiedzieć się, jak wygląda oferta kilkunastu innych popularnych ubezpieczycieli, a następnie porównać ją z ceną polisy proponowaną przez agenta InterRisk.

Jak działa nasz kalkulator OC/AC? To proste – wymagamy podania danych z trzech grup tematycznych. Dotyczą one:

 • Pojazdu, który ma zostać ubezpieczony
 • Kierowcy (kierowców) użytkujących pojazd
 • Wyboru ubezpieczeń i daty, od której polisa ma zacząć obowiązywać

Za pośrednictwem kalkulatora OC/AC znajdującego się na naszej stronie internetowej można kupić polisy zarówno z dużym wyprzedzeniem (np. miesięcznym), jak i na przysłowiową „ostatnią chwilę”. W ten sposób sprawdzisz, czy oferta innego wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela jest rzeczywiście konkurencyjna na tle innych propozycji.

Oblicz składkę OC/AC kilkunastu firm

Michalina Miotk
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2024 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)