InAgent – rewolucja w ubezpieczeniach komunikacyjnych

wypowiedzenie oc

Jesteś agentem ubezpieczeniowym? Masz w swojej ofercie kilka lub więcej towarzystw ubezpieczeniowych? Chciałbyś przeliczyć oferty ubezpieczenia dla klienta we wszystkich firmach, lecz zajmuje to nawet kilkadziesiąt minut? Nie jest to sposób wygodny i optymalny zarówno dla agenta, jak i dla klienta. Istnieje na szczęście rozwiązanie tego problemu – system inAgent.

Szybsze wyliczanie ofert

Platforma inAgent wspiera agentów stacjonarnych. Wypełnianie tych samych informacji dotyczących klienta i jego samochodu w każdym towarzystwie z osobna to już przeszłość. Odtąd uzupełnienie jednego formularza dla wszystkich ubezpieczycieli zajmuje nie więcej niż kilka minut! Tak, jednego! Konieczność korzystania z kalkulatorów dedykowanych dla poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych to archaizm. Posiadanie w swojej ofercie 13 ubezpieczycieli wiązało się z przeliczaniem ofert w 13 kalkulatorach. Program dla agencji ubezpieczeniowych inAgent charakteryzuje jeden uniwersalny formularz, w którym wyliczymy oferty ubezpieczenia w aż 13 towarzystwach! I to wszystko w ciągu zaledwie kilku minut.

baner Kalkulator-oc-ac.auto.pl

Kup OC już od 280 zł!

Bez wychodzenia z domu
  • Ceny oc w 5 minut
  • Porównaj oferty 14 towarzystw
  • Pomoc 200 agentów
Przejdź do porównywarki

 

Nie tylko obowiązkowe OC

Wyniki kalkulacji będą przedstawione w rankingu pod względem cenowym. System jest zautomatyzowany – informacje potrzebne do wyliczenia oferty są przenoszone na stronę towarzystw, aby (w przypadku uzyskania atrakcyjnej oferty) można było od razu przejść do finalizacji polisy. InAgent obsługuje nie tylko podstawowe i obowiązkowe ubezpieczenie OC – możliwy jest również zakup (w zależności od towarzystwa) OC, autocasco, NNW, assistance i to w różnych konfiguracjach.

 

Słowem podsumowania

Platforma inAgent może istotnie przyczynić się do lepszej obsługi klienta przez agenta stacjonarnego. Dzięki uniwersalnemu kalkulatorowi będzie można dokładniej i o wiele szybciej wyliczyć oferty ubezpieczeń, przez co zwiększy się ilość obsługiwanych klientów w danej jednostce czasu. Przez pierwsze trzy miesiące korzystanie z aplikacji jest darmowe, co umożliwi osobie wstępnie zainteresowanej platformą zapoznanie się z nią i ocenienie jej przydatności.

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments