Kalkulator OC AC Hestia

You Can Drive logoPrzechodząc na stronę Kalkulatora OC i AC naszą uwagę przykuje ciemne tło formularza, który składa się z kilku stron. Uzupełnienie formularza składa się z kilku etapów.

Samochód to pierwszy etap, gdzie zostaniesz poproszony o podanie danych samochodu marki i modelu. Na podstawie tych danych kalkulator wyświetli nasz samochód, umożliwiając nam wybór wyposażenia. Następnie wpisujemy rok produkcji, rodzaj paliwa, moc silnika,liczbę drzwi, wersje samochodu oraz przebiegu i stan pojazdu, jeżeli samochód posiada uszkodzenia w tym miejscu powinniśmy to zaznaczyć.

Jak działa kalkulator YCD?

Na końcu strony znajduje się pytanie, czy samochód był tuningowany? pytanie dotyczy zmiany w silniku, układzie wydechowym, a także, czy zostało obniżone zawieszenie.
Kierowca to drugi etap, gdzie zostaniemy poproszeni o podanie danych osoby ubezpieczonej, które znajdują się w dowodzie rejestracyjnym dotyczą m.in. kodu pocztowego, daty urodzenia, daty uzyskania prawa jazdy, poprzedniej firmy ubezpieczeniowej.

Towarzystwo ubezpieczeniowe YCD prosi o podanie liczby lat bezszkodowej jazdy w ostatnich 5 latach oraz liczby szkód w ciągu 2 ostatnich lat.
Oferta, to trzeci etap, gdzie wybierasz ofertę ubezpieczenia OC lub OC + AC. Przy wyborze ubezpieczenia AC mamy możliwość wyboru udziału własnego w szkodach niekradzieżowych.
Na tym etapie mamy możliwość wyboru ubezpieczenia dodatkowego:ycd kalkulator

  • Auto Pomoc Basic,
  • Minicaso,
  • Samochód zastępczy,
  • NNW i do wyboru sumę ubezpieczenia na 15 000 lub 30 000 zł.

Towarzystwo ubezpieczeniowe YCD wyznaczyło wiek 30lat, który stał się granicą kupna polisy, jeżeli przekroczyłeś 29 lat w przyszłości i wyrażasz zgodę agent Ergo Hestii w przyszłości będzie służył Ci pomocą.
Zdecydowałeś się na zawarcie ubezpieczenia i zamierzasz je kupić w przepadku, jeżeli posiadasz konto w YCD lub e konto w Ergo Hestii zostaniesz poproszony o podanie loginu lub e-maila oraz hasła.

Sprawdź ile zaoszczędzisz na ubezpieczeniu auta

Po zalogowaniu się otrzymamy kalkulacje na stronie Koszyk i kalkulacje. Na tym etapie ubezpieczenie gotowe jest do zakupu.

Na następnej stronie podajemy dane ubezpieczonego, czyli:

  • imię/imiona,
  • nazwisko,
  • obywatelstwo,
  • pesel,
  • datę urodzenia,
  • płeć.

Oblicz składkę OC/AC
Następnie wpisujemy dane kontaktowe oraz adres zameldowania ubezpieczonego.
Ostatnim etapem zakupu polisy jest uregulowanie płatności. Możesz wybrać płatność karta lub przelewami online.

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2022 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x