Kalkulator OC AC Compensa

compensa2Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa jest częścią Vienna Insurance Group – austriackiego koncernu ubezpieczeniowego, który szczególnie prężnie działa w Europie Środkowej i Wschodniej. Compensa w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dla kierowców. Z uwagi na stale rosnące oczekiwania i potrzeby klientów, ubezpieczyciel cały czas rozszerza i unowocześnia swoje propozycje. Jakie produkty są dostępne w aktualnej ofercie Compensa i czy składkę można obliczyć online?

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Jak prezentuje się oferta Compensa dla właścicieli pojazdów?

Compensa może zapewnić kompleksową ochronę ubezpieczeniową pojazdom mechanicznym – od obowiązkowej ochrony od odpowiedzialności cywilnej, przez ochronę przed kradzieżą, uszkodzeniami i niespodziewanymi trudnościami na drodze aż po wsparcie kierowcy i pasażerów, którzy ulegli wypadkowi. Jakie produkty proponuje ubezpieczyciel? Oto kilka przykładów:

 • Ubezpieczenie OC. W jego ramach ubezpieczyciel oferuje kierowcom m.in. darmową Zieloną Kartę. Compensa przygotowała też specjalną propozycję dla właścicieli pojazdów zabytkowych z dodatkową zniżką.
 • Ubezpieczenie Autocasco. Dostępne jest w trzech wariantach (Serwisowy, Kosztorysowy i Partnerski). Właściciel pojazdu może też liczyć na niezmienną sumę ubezpieczenia. Dla klientów kupujących pakiet OC i AC przewidziana jest dodatkowa zniżka.
 • Ubezpieczenie Szyb. Suma ubezpieczenia wynosi 3000 zł, a ochroną objęte są wszystkie szyby (przednia, tylna, boczne). Kierowca otrzymuje też gwarancję na wymienione lub naprawione szyby.
 • Ubezpieczenie opon. W razie uszkodzenia opon ubezpieczyciel zapewnia holowanie do najbliższego warsztatu. Ochrona działa na terenie Europy (w tym również Polski).
 • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów. Polisa obowiązuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Compensa umożliwia rozszerzenie ochrony poprzez powiększenie sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
 • Ubezpieczenie Assistance. Do wyboru są dwa warianty – Baza i Rozszerzony. Pierwsza opcja jest dodawana bezpłatnie do ubezpieczenia AC.
 • Ubezpieczenie Ochrona Prawna. Polisa jest dostępna w dwóch wariantach, a suma ubezpieczenia może wynosić nawet 30 000 zł. Ten produkt zapewnia m.in. dostęp do wzorów najważniejszych dokumentów.
 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego. To propozycja dla osób podróżujących samochodem ze sprzętem sportowym. Zakres ochrony obejmuje m.in. kradzież sprzętu z włamaniem do auta. Suma ubezpieczenia wynosi do 5000 zł.
 • BLS. Bezpośrednia Likwidacja Szkód przydaje się w razie drobnych stłuczek – wówczas możesz zgłosić szkodę bezpośrednio do swojego ubezpieczyciela (w tym przypadku Compensy). W ramach BLS Compensa proponuje też możliwość skorzystania z auta zastępczego.
 • Ubezpieczenie GAP. Ta polisa pozwala uchronić się przed utratą wartości pojazdu w razie szkody. Compensa oferuje ten produkt z sumą ubezpieczenia do 80 000 zł, a początkowa wartość pojazdu jest gwarantowana nawet przez 1,5 roku.

Dlaczego Compensa nie oferuje klientom kalkulatora OC/AC online?

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa przygotowało szeroką ofertę produktów ubezpieczeniowych, ale nie wzięło pod uwagę klientów, którzy chcieliby poznać wysokość składki ubezpieczenia przez internet. Na stronie internetowej firmy Compensa nie znajduje się kalkulator OC i AC, za pomocą którego możliwe byłoby poznanie wysokości składki.

Dlaczego firma Compensa nie zdecydowała się udostępnić tego narzędzia? Wynika to ze strategii dystrybucji produktów, jaką wybrał ubezpieczyciel. Niewykluczone jest jednak, że prace nad kalkulatorem OC/AC są prowadzone i w przyszłości zostanie on zamieszczony na stronie.

Czy w Compensa można kupić ubezpieczenie online?

Niestety, aktualnie nie ma możliwości zakupu online ubezpieczeń w firmie Compensa. Jak zatem poznać ofertę Compensa? Możliwości są dwie.

Kalkulator Compensa

Aby poznać ofertę firmy Compensa, możesz:

 • Zostawić swój numer telefonu – wystarczy, że wypełnisz formularz zamieszczony na stronie internetowej ubezpieczyciela, określając m.in. w jakich godzinach ma się z Tobą skontaktować przedstawiciel firmy
 • Znaleźć agenta – po wpisaniu lokalizacji na stronie internetowej Compensa otrzymasz listę agentów i placówek zajmujących się dystrybucją produktów ubezpieczeniowych właśnie tej firmy ubezpieczeniowej

Masz już ofertę od Compensy? Pamiętaj, że korzystając z naszego kalkulatora OC/AC możesz sprawdzić, czy jest ona konkurencyjna i czy warto ją przyjąć.

Oblicz składkę OC/AC i porównaj z ofertą Compensa

Michalina Miotk
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2023 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)