Kalkulator OC AC Link4

logoDecydując się na skorzystanie z Kalkulatora OC i AC będziesz zaskoczony, ponieważ za zawarcie umowy online zyskasz, aż 7% zniżki. Zastanów się i porównaj poszczególne produkty ubezpieczeniowe proponowane prze Link 4. Prawda, że szata graficzna przyciąga Twoją uwagę? To nie wszystko sprawdź, jakie ubezpieczenia możesz zawrzeć w Link 4?
Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC/AC i oszczędź do 50%!

Jesteś właścicielem samochodu, więc musisz kupić ubezpieczenie OC. Zawierając umowę ubezpieczenia OC w Link 4 do zawartego ubezpieczenia otrzymasz Zieloną Kartę, a także możliwość skorzystania z samochodu zastępczego oraz Assistance opony. Oczywiście masz możliwość zawarcia dodatkowych ubezpieczeń takich jak Ubezpieczenie Szyby 24, czy Ubezpieczenie Kluczyki Plus, które jako jedyne proponuje Link4. Towarzystwo ubezpieczeniowe w swojej ofercie proponuje dwa warianty ubezpieczenia Assistance: Auto Assistance oraz Auto Plus Assistance, wybierz najlepszy dla siebie! Troszczysz się o bezpieczeństwo swoje i pasażerów zdecyduj się na zawarcie ubezpieczenie NNW, który możesz kupić wraz z polisą OC lub AC.

Decydując się na zawarcie pakietu ubezpieczeń OC i AC otrzymasz Auto Assistance.

Sprawdź, jakie uzyskasz korzyści kupując pakiet OC i AC w Link4?

Będziesz zaskoczony, ponieważ zostaniesz objęty ochroną w razie wypadku, kradzieży, zdarzeń losowych, a także uzyskasz pomoc na miejscu zdarzenia, obejmującą holowanie i samochód zastępczy, sam podejmiesz decyzję dotyczącą sposobu rozliczenia szkody.

Czy zdecydowałeś się na zawarcie ubezpieczenia AC w Link 4, wybrałeś wariant naprawy po szkodzie, wolisz wariant warsztat, czy kosztorys?

W wariancie warsztat samochody do 5 lat są naprawiane częściami oryginalnymi. Miałeś wypadek nie martw się w Link 4 Twój samochód będzie ubezpieczony na pełną sumę ubezpieczenia, czy to mało? W Link 4 mając szkodę szybową nie utracisz zniżek z ubezpieczenia AC. Zastanów się, czy wolisz pełne odszkodowanie bez potraceń amortyzacyjnych, jeżeli także zdecyduj się na wykupienie amortyzacji części.

Jeżeli Twój samochód nie ma więcej, niż 15 lat zawierając ubezpieczenie AC możesz ubezpieczyć fotelik dziecięcy do 1000 zł oraz instalacje gazową.

Jak działa kalkulator OC i AC towarzystwa ubezpieczeniowego Link4?

kalkulator oc ac link4Jeżeli produkty ubezpieczeniowe proponowane przez Link4 zainteresowały Cię, sprawdź składkę uzupełniając formularz na stronie Kalkulator OC i AC Link 4, gdzie zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza podając:

  • dane samochodu,
  • dane kierowcy,
  • historia naszych ubezpieczeń.

Następnym krokiem jest obliczenie składki przez kalkulator Link4 po czym obejrzymy ofertę jaką ma dla nas Link4. Domyślnie wyświetlą się warianty pakietu OC + AC. W tym miejscu mamy możliwość wyboru płatności przelewem lub kartą. Chcąc uzyskać najniższą cenę wybierz kartę, również na tym etapie możemy wybrać opcje
dodatkowe takie jak:

  • ubezpieczenie Anty Kradzieżowe,
  • ubezpieczenie Szyb,
  • ubezpieczenie NNW,
  • ubezpieczenie Auto Assistance.

Oblicz składkę OC/AC
Wybrałeś ubezpieczenie dla siebie, więc na ostatnim etapie kup polisę po zatwierdzeniu guzika Kup teraz otrzymasz podsumowanie oraz masz możliwość zmiany danych. Płatność możesz uregulować online. Obsługuje je firma e Card. Ostatnim etapem e-mail z potwierdzeniem, który dostaniemy na skrzynkę pocztową.

Stefania Stuglik
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© 2023 Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.)